Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, całkowite zachmurzenie
    całkowite zachmurzenie
    0°C

Wspomnień czas - zbiórka zdjęć

21-01-20 - 29-02-20

W tym roku obchodzimy 30-lecie przywrócenia samorządu terytorialnego w Polsce. Minione trzy dekady to okres dynamicznych zmian cywilizacyjnych, to historia która dokonywała się na naszych oczach i z naszym udziałem. Pomóżcie nam zilustrować ten ciekawy czas zdjęciami – Waszymi wspomnieniami z lat dzieciństwa, młodości czy wieku dorosłego spędzonych na terenie obecnej Gminy Wieliszew (dawnej Gminy Skrzeszew).

Może to być zdjęcie Waszej drogi do szkoły, wiejskiej zabawy, strażackich zawodów, wycieczki rowerowej na plażę, spaceru po okolicy. Miło jeśli w tle udało się Wam uwiecznić ówczesne budynki, infrastrukturę, pojazdy czy technikę.

Nadesłane fotografie mogą sięgać również czasów poprzedzających okres transformacji – lat 80., 70., 60. Zdjęcia posłużą do stworzenia wyjątkowej wystawy fotograficznej – czekamy na nie do końca lutego!

Zdjęcia zamieszczajcie w wydarzeniu - najlepiej gdyby były opatrzone Waszym komentarzem opisującym gdzie i kiedy zdjęcie było zrobione oraz jakie w związku z tym macie wspomnienia.
W sprawie wykorzystania konkretnych zdjęć będziemy się z Wami kontaktować w wiadomościach prywatnych.

 

zbiórka zdjęć