Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, zachmurzenie małe
    zachmurzenie małe
    29°C
Kameralny Koncert Sorry Boys 24 listopada w Wieliszewie

Sorry Boys – po raz kolejny w Wieliszewie

W czerwcu można było ich posłuchać podczas Go Green Festiwalu w Wieliszewie, w sierpniu ich utwór Warszawa czeka towarzyszył biegaczom podczas startu w Ultramaratonie Powstańca – tym razem zaprezentują się w kameralnej odsłonie w Sali Koncertowej Krzysztofa Klenczona.

Zapraszamy 24 listopada o godzinie 20.30, wejście od 20.00.

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.

Warto zauważyć, że w 2008 roku na początku swojej kariery  gościli na wieliszewskiej plaży na Summer Reggea Rock Festiwal.

W ciągu mijających 12 miesięcy Sorry Boys zaprezentowali dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Krążek promuje utwór tytułowy oraz najnowszy singiel „Dzień dobry” z gościnnym udziałem Roberta Gawlińskiego.

W Wieliszewie zaprezentują swoje największe przeboje w kameralnej odsłonie. Będzie absolutnie bajecznie. Bilety w cenie 80 pln dostępne na https://ok.wieliszew.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=186&fbclid=IwAR0zmvJ6pLOw-U9M4mWWm961KTLheEVpj7qcrnycuM7_XkvPKelruOdYOPY

 

19-07-2024
Zakaz kąpieli
19-07-2024
KOMISJA STATUTOWA RADY GMINY WIELISZEW
19-07-2024
KOMISJA ZDROWIA, POMOCY SPOŁECZNEJ I EKOLOGII
19-07-2024
KOMISJA ROZWOJU I ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO