Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, umiarkowane opady deszczu
    umiarkowane opady deszczu
    30°C
Każda złotówka się liczy, by wygrać walkę z rakiem

Pomóżmy Patrykowi walczyć z rakiem

Patryk Salwin – tata Zosi, mieszkaniec Wieliszewa, były zawodnik Dębu Wieliszew w styczniu tego roku zachorował na nowotwór żołądka z przerzutami do wątroby. Życie 26-latka i jego rodziny wywróciło się do góry nogami.

 

hhh

 

Po 3 chemioterapiach nastąpiła progresja choroby i rak rozsiał się również do kości. Aktualnie jest po 4 cyklach chemii oraz naświetlaniu, leczony jest w ramach NFZ. Patryk i jego rodzina mają ogromna wolę walki i nie dadzą za wygraną. Chcą spróbować innych form leczenia, które niestety nie są refundowane. Poza tym konsultacje, dojazdy, leki, diety i leczenie są bardzo kosztowne.

 

JAK MOŻESZ POMÓC?

 

  • Narzeczona Patryka uruchomiła zbiórkę w internecie na portalu zrzutka.pl https://tiny.pl/rszgg.

  • Na portalu społecznościowym założono grupę, gdzie licytowane są przedmioty/usługi, z których dochód wesprze Patryka. facebook/Patryk walczy z rakiem PS pomoc potrzebna!

  • 8 maja w Wieliszewie odbędzie się charytatywny mecz piłki nożnej. W samo południe na boisku przy hali sportowej zagrają : Dąb Wieliszew (była drużyna Patryka) kontra Mazur Karczew. Transmisja będzie dostepna na profilu Gmina Wieliszew. W trakcie imprezy uczestnicy będą mówić o Patryku i o pomocy dla niego. 

  • 29 maja na terenie Parku Świętojańskiego odbędzie sie Piknik Rodzinny charytatywny  między innymi z biegiem, marszem, kinem plenerowym, atrakcjami dla dzieci. Pieniądze zebrane podczas imprezy zostana przekazane Patrykowi. 

 

 

20-06-2021
Sprzedaż biletów na lipiec
17-06-2021
Najważniejsze informacje dla mieszkańców po…
15-06-2021
Dla dzieci w wieku 7-10 lat
14-06-2021
Posiedzenie Komisji