Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, bezchmurnie
    bezchmurnie
    19°C
Oferta pracy w szkole w Olszewnicy Starej

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej zatrudni pracownika na stanowisko:

WOŹNA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Wymagania:

  • Obywatelstwo polskie
  • Wykształcenie średnie
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • Wysoka kultura osobista
  • Poczucie odpowiedzialności i wysoki poziom empatii
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie w czystości sali przedszkolnej i innych pomieszczeń
  • Wspieranie wychowawcy grupy w trakcie prowadzenia zajęć, dbanie o czystość wychowanków
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z organizacji pracy placówki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat ( 40 godzin tygodniowo ) zawartą na czas określony ( do 30.06.2020 r. ) z możliwością przedłużenia
  • Przyjazną atmosferę

CV prosimy przesyłać na adres spolszewnicaatonet [dot] pl lub składać bezpośrednio w sekretariacie szkoły Olszewnica Stara ul. Warszawska 40, 05-123 Chotomów ( tel. 22 782 30 24 ).

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym”.

Złożonych dokumentów szkoła nie zwraca. Oferty niewykorzystane zostaną komisyjnie zniszczone.   O zakwalifikowaniu się na rozmowę kwalifikacyjną kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

16-05-2024
GO GREEN FESTIWAL!
15-05-2024
KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPORTU
14-05-2024
Sprzedaż biletów miesięcznych na CZERWIEC
14-05-2024
Zgłoszenia kandydatów na ławników