Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, słabe opady deszczu
    słabe opady deszczu
    33°C
SZPZOZ w Wieliszewie zatrudni lekarzy - ogłoszenie

SZPZOZ w Wieliszewie zatrudni osobę na stanowisko:

Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usług medycznych w zakresie pediatrii/medycyny rodzinnej
  • współpraca z pielęgniarką i położną POZ
  • realizacja programów profilaktycznych

Wymagania:

  • posiada tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej albo
  • odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej, albo
  • posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej, albo
  • posiada specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii, pod
    warunkiem ukończenia kursu w dziedzinie medycyny rodzinnej (do 31.12.2024), albo
  • posiada specjalizację I stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej, udzielający świadczeń
    zdrowotnych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej przed dniem 31 grudnia 2024 r.,
    pod warunkiem ukończenia kursu w dziedzinie medycyny rodzinnej (do 31.12.2024) lub
  • posiada specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie chorób
    wewnętrznych udzielający świadczeń zdrowotnych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej
    przed dniem 31 grudnia 2024 r., pod warunkiem ukończenia kursu, w
    dziedzinie medycyny rodzinnej do dnia 31.12.2024.

Oferujemy:
Pracę w rozwijającej się placówce podstawowej opieki zdrowotnej. Uczestniczenie w pracach
związanych z rozwojem POZ i świadczonych usług. Elastyczne godziny pracy.
Możliwość udzielania teleporad. Forma umowy do uzgodnienia (umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenia).
CV proszę wysyłać na adres: anna [dot] naleczatszpzozwieliszew [dot] pl

z

12-07-2024
Kino plenerowe
11-07-2024
Z dniem 15 lipca 2024 r. przestanie funkcjonować…
09-07-2024
Sprzedaż biletów miesięcznych na sierpień 2024 r.
03-07-2024
Czasowa zmiana organizacji ruchu