Gmina Wieliszew

  • Wieliszew, zachmurzenie umiarkowane
    zachmurzenie umiarkowane
    -4°C
Wymień piec Zdobądź dotację Uniknij kary
Zgarnij dotację na zmianę pieca!
Projekt "Twój piec – nasze powietrze 2"

Celem projektu jest maksymalne zwiększenie liczby gospodarstw domowych w gminach zlokalizowanych wokół Jeziora Zegrzyńskiego, które do końca 2022 roku wymienią piece tzw. „kopciuchy” na rozwiązania ekologiczne. Projekt obejmuje 7 gmin, tj. Dąbrówka, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Serock i Wieliszew.

hhh 

Łączymy siły, by wspólnie zadbać o zdrowie i jakość życia naszych mieszkańców. Zależy nam, aby w unikalnej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego mieszkańcy, nasze rodziny i nasi goście oddychali pełną piersią i czystym powietrzem. W myśl zasady, że smog nie zna granic realizujemy nasze działania na terenie dwóch powiatów: legionowskiego i wołomińskiego. Gminy  łączą siły, by razem zawalczyć o lepsze jutro dla naszych bliskich i środowiska.

Naszą misją jest dotarcie do jak największej liczby mieszkańców gmin i zachęcenie do wymiany pieca na źródła ekologiczne. Co ważne wspieramy naszych mieszkańców i podpowiadamy im jak sięgnąć po dotacje na to działanie. Zadbajmy o nasze środowisko, o nasze życie i naszą przyszłość.

Więcej informacji: https://twojpiec-naszepowietrze.pl/

07-12-2023
Nowy rozkład jazdy linii 414
06-12-2023
Zebraniu Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty…
06-12-2023
Planowane wyłączenia prądu
05-12-2023
KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI RADY GMINY…